prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Zimné > Mikiny

Značkové zimné mikiny

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Zimné mikiny sa veľmi hodia pre toto chladnejšie ročné obdobie a to najmä preto, že ide o oblečenie dostatočne teplé aj do zimného počasia a mikiny na zimu majú navyše hrubší materiál pre lepšiu izoláciu ľudského tepla. V ponuke obchodov možno nájsť veľký výber rôznych modelov.

Značkové alebo nie?

Veľká dilema je pri značkových modeloch. Ak ide o športové mikiny, mikiny na lyžovanie, snowboarding alebo outdoor či turistiku, radšej siahnite po osvedčených značkách ako sú Adidas, Nike, Everlast, Nordblanc alebo The North Face. Tu je určite treba overenú kvalitu a funkčné vlastnosti.

Štýlové mikiny

Pri ostatných druhoch, napríklad mikinách do mesta, na bežné nosenie, alebo tých, čo sú súčasťou streetwear alebo skate oblečenia, môže aj nemusí byť značka dôležitá. Vans alebo Converse sú známe značky, ale rovnako dobré modely majú aj tie menej známe značky oblečenia.

Vyberáme na zimu

V prvom rade nezabudnite, že mikiny s kapucňou aj bez kapucne by mali byť dostatočne hrubé, aby izolovali teplo. Niektoré majú aj zapínanie na zips, čo uľahčuje obliekanie, iné sú na gombíky. To, či majú potlač, nie je dôležité pri športových, napríklad na lyžovanie, pri štýlových samozrejme už áno.Skúsenosti a názory:

  • + 0.7500 ВТС. Continue >>> https://telegra.ph/BTC-Transaction--104814-03-14?hs=fcdf3d24e1e1eb30b246e3689a1bd134&

    07c2tk

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*