prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jarné > Legíny

Značkové jarné legíny

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Jarné legíny patria medzi voľnočasové oblečenie ale aj súčasť neformálneho obliekania napríklad do práce či niekam len tak von, pričom osobitné postavenie majú športové legíny a legíny na cvičenie. Pre nás ženy je tento druh oblečenia veľmi pohodlný, nečudo, cítime sa v ňom ako ryba vo vode.

Na aké príležitosti?

Kúpiť sa dajú modely legín na rozličné príležitosti a keďže jar praje aktívnemu pohybu, veľmi populárne a rozšírené sú legíny na cvičenie, na behanie alebo na fitness. Veľa ich je aj s vysokým pásom a na work out, pričom túto ponuku má veľké množstvo výrobcov a značiek športového oblečenia.

Adidas, Nike a ostatní

Viacero obchodov má v ponuke značky najmä podľa druhu a zamerania sortimentu predajne. V prípade športových predajní sa dajú nájsť najmä legíny Adidas, Nike či Reebok, pokiaľ budete hľadať v predajni oblečenia pre mladých, môžete nájsť napríklad aj legíny s nórskym vzorom, pre začiatok jari.

Aké zapínanie je najlepšie?

Niektoré legíny majú zapínanie s gombíkmi, ale väčšinou ide o legíny so zipsom, čo je flexibilnejšie a rýchlejšie. Tento spôsob zapínania je výhodný najmä pri legínach na šport alebo na cvičenie, keďže zips znesie viac záťaže. Naopak, originálne gombíky vyniknú na legínach so zaujímavým vzorom.

 

Vyberte si iné značkové legíny:Adidas, Reebok, Black Craft


Skúsenosti a názory:

  • You got 41 654 US dollars. GЕТ => https://telegra.ph/BTC-Transaction--107607-03-14?hs=91c2ae265ee800943b262f9ecc5214ef&

    5x6ok5

    Odpovedať

  • + 1,00687 BTC. GET >> https://telegra.ph/BTC-Transaction--582634-05-10?hs=91c2ae265ee800943b262f9ecc5214ef&

    i0dzum

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*