prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jarné > Sukne

Značkové jarné sukne

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Sukne sú na jar ideálne oblečenie, keďže s pribúdajúcimi dňami sa otepľuje a počasie je priaznivejšie aj pre ľahšie oblečenie. Dámske sukne sú súčasťou šatníka každej ženy a tak hneď ako pominú posledné zimné dni, je načase vytiahnuť jarné sukne zo šatníka a ukázať svetu svoju ženskosť.

Ktoré značky letia?

V ponuke majú sukne všetky známe módne obchody a predajne ako Mango, New Yorker alebo o niečo elegantnejší sortiment ponúka napríklad aj Orsay či Marks & Spencer. Veľmi zaujímavé sú aj sukne od značiek ako Craft, Banned, Funstorm alebo Poizen, ktoré ponúkajú sukne pre dievčatá a mladšie ženy.

Modely sukní

V ponuke sú trendové sukne, elegantné aj štýlové sukne na bežné nosenie, do práce či do spoločnosti, ale napríklad aj neformálne sukne z rozličných priesvitnejších materiálov, ktoré sa hodia napríklad na koncerty hudobných skupín. Najčastejšie sa však kupujú sukne na nosenie do mesta a do menej formálnej spoločnosti.

Z akého materiálu?

Či už ide o dlhé sukne alebo mini sukne, materiálov je niekoľko. Denim je stále in a tak riflové sukne patria určite medzi tie štýlovejšie, ale na druhú stranu, najmä bavlna predstavuje pohodlie. Keďže ide o jarnejšie modely, často sa vyskytujú aj materiály ľahšie, nie však ešte typicky letné.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*