prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Poľovnícke > Košele

Značkové poľovnícke košele

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Poľovnícke košele a rôzne army modely košieľ sa veľmi dobre využijú nielen pre poľovníkov, ale aj pri bežnom nosení do prírody, napríklad pri stanovaní, turistike v lese, nosia sa aj pri celodennom pobyte v lese a v prírode a to celoročne, či už v lete, v zime, ale aj na jeseň alebo na jar.

Pre každého

Vo väčšine predajní či už poľovníckych alebo army potrieb možno nájsť najmä pánske poľovnícke košele a army košele pre mužov, ale v ponuke majú niektoré značky aj dámske alebo detské košele tohto typu. Okrem toho možno kúpiť väčšinou v súprave aj nohavice, kraťasy, tričká alebo bundy.

Nielen značkové

Pri poľovníckej košeli nemusí vždy záležať až tak na značke, hoci veľmi populárne sú najmä Rothco, Metal Mulisha, Brandit alebo Surplus. Veľakrát aj menej známe značky alebo aj neznačkové košele ponúkajú pohodlie, štýlový strih, zaujímavý vzor a hlavne kvalitné látky a spracovanie.

Široká ponuka modelov

Najlacnejšie sú neznačkové košele, ale aj tie značkové sa dajú kúpiť cez zľavy, akcie alebo výpredaj. V ponuke možno nájsť nielen klasické maskáčové košele, ale aj jednofarebné alebo dvojfarebné košele s rôznym druhom strihu a štýlu. Výber je pomerne široký a kúpiť sa dajú aj rôzne doplnky.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*