prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Celoročné > Opasky

Značkové celoročné opasky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Celoročné opasky možno používať počas celého roka v každom počasí a v princípe sa týmto štýlom robia dva druhy a to športové a ostatné. Tie ostatné zahŕňajú samozrejme rozličné štýly a možnosti použitia, od štýlových, cez elegantné, netradičné až po bežné, samozrejme pre univerzálne použitie.

Pre pánov aj pre dámy

Väčšina športových opaskov sú unisex, čo znamená, že ich môžu používať tak muži, ako aj ženy. Čo sa týka ale elegantných alebo štýlových opaskov, tam je už stav iný, keďže viacero výrobcov sa zameriava buď na pánske opasky alebo dámske opasky, samozrejme každý je aj pre iný druh použitia.

Štýlové aj športové

Športové opasky sa hodia či už na zimné alebo letné športy a sú samozrejme využiteľné celoročne. Viacero značiek sa špecializuje na outdoor, turistiku alebo adrenalínové športy a ich opasky sú pevnejšie aj kvalitnejšie. Naopak pri štýlových a elegantných sa používajú iné materiály a záleží aj na dizajne.

Značkové či lacnejšie?

Tak ako v oblečení, aj v prípade opaskov platí, že značkové opasky so sebou nesú veľakrát nielen lepší dizajn a štýl, ale aj kvalitnejšie prevedenie a praktickejšie používanie. Medzi veľmi známe značky opaskov patria Armani, Guess, Diesel, ale aj tie športové ako Didriksons, Adidas, Ferrino a The North Face.

Vyberte si iné značkové opasky:Adidas, The North Face, Direct Alpine, Didriksons, Klimatex, Ferrino


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*