prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Mizuno

Značkové oblečenie Mizuno

MizunoObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Mizuno je značka športového oblečenia športovej obuvy pochádzajúca z Japonska, vysokej kvality s dlhou tradíciou.

História

Odkedy  Rihachi Mizuno otvoril svoj ??prvý obchod so športovými potrebami v Osake v roku 1906, rodina Mizuno sa venuje vylepšovaniu výkonov športovca, a urýchľovaniu významu športu v spoločnosti. Pôvodne Rihachi vyrábal a predával športové oblečenie, ale čoskoro obrátil svoju pozornosť k rozvoju baseballového vybavenia. Navždy známy ako "otec stredoškolského Baseballu" v Japonsku, Rihachi inšpiroval svojho syna Kenjiro k rozvoju ďalších  produktov, ako sú golfové palice, bežecké a futbalové topánky. V roku 1985 Mizuno vynašiel revolučnú technológiu Wave, a dnes  sú  jeho produkty k dispozícii vo viac ako 50 tich krajinách sveta.

Kolekcie

V kolekciách značky Mizuno nájdete okrem kvalitnej športovej obuvy aj oblečenie a doplnky pre jednotlivé športy, ako napr. futbal, ragby, zimné a indoorové športy, golf či džudo.

Štýl

Mizuno sa venuje výhradne športovému štýlu, obuv a oblečenie je navrhované pre aktívnych športovcov. Jeho produkty sú pritom kvalitné, ľahké a moderné. Vyznačujú sa pestrosťou a dynamikou.

Oficiálna stránka značky: mizuno.eu

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Mizuno.


Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*