prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Bežecké > Bundy

Značkové bežecké bundy

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Bundy na behanie slúžia ako súčasť oblečenia, ktoré sa hodí na chladnejšie počasie, či už ide napríklad priamo o bežecké bundy na zimu, prípadne o bundy na chladné rána a večery aj na jar, jeseň a tiež cez leto. Bunda na beh môže byť rôznej značky a modelu a vďaka veľkému výberu si vyberie každý.

Pánske, dámske aj detské

Športové predajne ponúkajú pánske, dámske aj detské bundy na beh, pričom modely sú určené aj pre mládež, chlapcov a dievčatá. Bunda na behanie by mala každému sedieť predovšetkým veľkostne a je treba dbať aj na šírku pásu, aby bol aerodynamický odpor vzduchu pri behaní čo najnižší.

Na jar aj zimu

Zimné bundy na behanie bývajú obvykle teplejšie, sú tiež väčšinou  nepremokavých materiálov a ľahkosť tu ide na úkor termoizolácie. Zimné bežecké bundy sú aj o niečo ťažšie, ale stále ľahšie ako klasické modely. Do teplejšieho počasia sa samozrejme vyberajú bundy z extra ľahkého a prispôsobeného materiálu.

Ktoré značky?

V ponuke sú samozrejme najmä známe športové značky ako Nike, Adidas, Puma, Reebok, ale aj Craft, Asics alebo The North Face. Športové bežecké bundy môžu byť aj s kapucňou pre ochranu pred dažďom a kto chce ušetriť, môže skúsiť buď neznačkové, alebo značkové cez výpredaj alebo cenové akcie.

    Bežecké Bundy v odporúčaných eshopoch

  • 002_LO_A9NK-N4P-0.jpg

    The North Face M GTD JACKET A49VN4P

    Pánska bežecká a extrémne ľahká bunda s hmotnosťou nižšou ako 100 g, ktorá je extrémne stlačitelná a zbalitelná do vrecka. Bunda ponúka ideálnu pohotovostný ochranu na ...

    61.08 EUR Kúpiť v e-shope

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*