prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Celoročné > Korzety

Značkové celoročné korzety

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Celoročné korzety sa dajú nosiť počas každého obdobia a je ich niekoľko druhov. Niektoré sú formou elegantných korzetov, ďalšie ako korzetové šaty, korzetové body, dá sa kúpiť aj samostatná korzetová podprsenka, no väčšinou ide o korzety na bežné nosenie napríklad von či do mesta.

Rôzne značky

Kúpiť sa dajú korzety od viacerých výrobcov, napríklad Iron Fist, Hell Buny, Sullen alebo Poizen Industries, pričom väčšia z nich ich vyrába vo forme korzetových šiat, ktoré sú veľmi štýlové a ideálne pre mladšiu generáciu žien a dievčat. Niektoré tieto korzety sú elastické, iné na ramienka.

Sexi aj na bežné nosenie

Viacero korzetov najmä vo forme šiat sú určené aj na bežné nosenie napríklad do mesta, iné sú vyrobené na elegantnejší štýl, prípadne ako sexi korzety. Originalite sa medze nekladú a tak možno nájsť v predajniach korzety s leopardím vzorom, s ramienkami, čisto čierne koženné alebo aj s čipkou a ozdobami.

Kde kúpiť?

Výpredaj je samozrejme charakteristický aj pre tento druh tovaru a rôzne zľavnené ceny a ponuky majú nielen eshopy, ale aj klasické obchody zamerané na predaj korzetov a iných doplnkov. Nájsť ich môžete v obchodoch s bežným oblečením, ale napríklad aj so spodným prádlom a samozrejme v predajniach so šatami pre ženy.

Vyberte si iné značkové korzety:Sullen, Iron Fist, Poizen Industries, Hell Bunny

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*