prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Športové > Podkolienky

Značkové športové podkolienky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Športové podkolienky sa zvyknú nosiť napríklad v zime pri ľubovoľnom športe, keďže veľmi dobre zahrejú a sú aj termo izolačné. Cez celý rok sa však nosia aj ľahšie podkolienky, ktoré sa hodia napríklad na turistiku, trekking, bicykel, kolieskové korčule a ďalšie aktivity napríklad aj vo voľnom čase.

Pre mužov aj pre ženy

Na výber sú pánske aj dámske športové podkolienky, pre deti majú niektoré značky aj detské podkolienky. Dôležitejšie ako dizajn sú ale funkčné vlastnosti, ako napríklad veľmi dobré sú kompresné športové podkolienky, ktoré zlepšujú stabilitu nohy a sú veľmi flexibilné čo sa týka materiálu.

Ako si vyberať

Pre športovcov, ktorí nadmerne zaťažujú pri športe nohy, sa hodia kompresívne športové podkolienky, na turistiku a nosenie po celý rok by ste si mali vyberať aj modely odolné voči dažďu. Pre nosenie v zime by mali byť podkolienky izolačné a pokiaľ možno čo najteplejšie a odolné voči vetru.

Pozor na značky

Pri tomto type podkolienok je veľmi dobrý správny výber a preto väčšina ľudí staví na overené značky ako Craft, Bridgedale, Spyder, Adidas alebo Nike. Nejde síce o najlacnejšie podkolienky, ale ponúkajú overené vlastnosti a kvalitný materiál. Kto chce ušetriť, môže ich kúpiť cez výpredaj alebo rôzne akcie.

Vyberte si iné značkové podkolienky:Spyder, Craft, Bridgedale

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*