prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Športové > Bundy

Značkové športové bundy

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Športové bundy na zimu aj na prechodné ročné obdobia, ako sú na jar alebo na jeseň, sa tešia veľkej popularite u mužov aj žien. Ide o špeciálne navrhnuté a vyrobené bundy, ktoré poskytujú ochranu pred chladom, vetrom aj dažďom a sú veľmi pohodlné aj na náročné fyzické športy a nosenie.

Značkové alebo nie?

Kto chce naozaj kvalitnú bundu, ktorá sa bude dobre nosiť a má žiadané funkčné vlastnosti, mal by siahnuť po značkových. U nás sú veľmi populárne napríklad Nike, Spyder, Didriksons, The North Face, Nordblanc, Karrimor alebo Adidas a kto chce ušetriť, môže ich kúpiť cez sezónny výpredaj alebo zľavy.

Veľký výber modelov

Nájsť sa dajú samostatné bundy aj dvojvrstvové bundy s kabátom napríklad na zimu, pričom pánske aj dámske modely sa vyznačujú veľakrát aj zaujímavým štýlom a dizajnom. Niektoré bundy sú s kapucňou, ďalšie majú rôzne bočné vrecká, no hlavné je, aby chránili pred počasím a boli pohodlné.

Kam sa dajú nosiť

Väčšina búnd je určená najmä na turistiku a outdoor pobyt v prírode, či už cez zimu alebo cez teplejšie obdobia na jeseň a na jar. Sú aj ľahšie modely napríklad pre pohybové športy ako je beh či bicykel, prípadne aj zateplené bundy určené na hory a zimné športy, ako lyžovanie alebo bežkovanie.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*