prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Zimné > Opasky

Značkové zimné opasky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Opasky nosia muži aj ženy či už ako módny doplnok alebo ako súčasť funkčného obliekania, napríklad na rôzne druhy športov, outdoor, turistiku a podobne. Kým pri tých na bežné nosenie je dôležitý viac dizajn, pri športové zimné opasky musia mať funkčné vlastnosti, dobrý materiál a odolnosť.

Na každú príležitosť

V zime sa opasky nosia podobne ako aj v iných ročných obdobiach a tak môžete nájsť v obchodoch s oblečením a módnymi doplnkami opasky na šaty, do nohavíc, k obleku, do riflí, ale napríklad aj športové opasky na lyžovanie, outdoor, turistiku, na cvičenie, posilňovanie a aj iné špeciálne určenie.

Pánske vs. dámske

Kým pánske opasky sú napríklad na bežné nosenie do nohavíc alebo do obleku na spoločenské príležitosti, dámsky výber je o niečo širší. Veľa žien nosí opasky k šatám, ale aj tiež do nohavíc a napríklad sú aj špeciálne modely pre tehotné, alebo široké štýlové opasky, prípadne opasky pre moletky.

Aká značka?

K riflám sa veľmi dobre hodia opasky Mustang alebo Lee Cooper. Medzi top športové značky patria Direct Alpine, Didriksons a samozrejme Adidas či Nike. Elegantné aj štýlové opasky na zimu vyrábajú potom známe značky ako sú Diesel, Calvin Klein, Armani a ďalšie a to aj pre mužov aj pre ženy.

Vyberte si iné značkové opasky:Adidas, The North Face, Direct Alpine, Didriksons, Klimatex, Ferrino


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*