prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Dámske > Opasky

Značkové dámske opasky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Okrem podpory plnia opasky aj funkciu estetickú. Dámske opasky sú vhodné nielen do nohavíc, ale aj sukní s pútkami, veľké široké opasky sú vhodné aj na voľné šaty, košele a tuniky. Všetko závisí od módneho vkusu.

Dámske kožené opasky sú kvalitným kúskom, do ktorého sa oplatí investovať finančné prostriedky. Kožené opasky sa hodia nielen do elegantných nohavíc ale aj do džínov. Obvykle sú doplnené kvalitnou kovovou prackou. Výhodou u kožených opaskov je to, že sa nezlomia, iba ošúchajú aj po dlhšom nosení. Kvalitný kožený opasok nájdete v galantérii ale aj v predajni Tommy Hilfiger.

Dámske látkové opasky sú vhodné do kapsáčov, šortiek a celkovo do letného oblečenia, pretože dodávajú dojem ľahkého materiálu. Pokým kožené opasky boli striedmejšie vo farbách u plátených opaskov to neplatí. Výhodou je, že môžete ľubovoľne nastavovať šírku pásu. Tieto opasky sú dostupné v predajniach Sportisimo.

Dámske elastické opasky sú najvhodnejšie na šaty, košele a tuniky. Sú obyvkle široké, aby budili dojem osieho pása u ženy. Takéto opasky nájdete v pradjni Gate.

Vyberte si iné značkové opasky:Adidas, The North Face, Direct Alpine, Didriksons, Klimatex, Ferrino


Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*