prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Zimné > Podkolienky

Značkové zimné podkolienky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Podkolienky na zimu sa predávajú v obchodoch či už so športovým sortimentom, prípadne v bežných predajniach oblečenia alebo doplnkov k oblečeniu. V ponuke možno nájsť rôzne značky a druhy, pričom zimné podkolienky sa vyrábajú na bežné nosenie, ale predovšetkým na športové aktivity.

Ktoré značky?

Veľmi často sa na šport kupujú podkolienky osvedčených značiek športového sortimentu, ako napríklad Bridgedale, Craft alebo Adidas. Okrem toho sú však populárne aj všeobecné značky, ako HUF, Monster High a Heat Holders. K dispozícii sú pri väčšine značiek pánske aj dámske podkolienky.

Na čo sa hodia

Väčšinou v prípade zimných podkolienok ide o športové využitie, či už na behanie, turistiku, outdoor, lyžovanie alebo iné vonkajšie aktivity. Okrem toho sú samozrejme v ponuke aj podkolienky na bežné nosenie v zime do klasických topánok alebo do čižiem, ktoré nie sú až také hrubé.

Elegantné aj športové

V obchodoch so spodnou bielizňou samozrejme možno nájsť aj dámske elegantné podkolienky na bežné nosenie, prípadne v obchodoch s oblečením aj pánske podkolienky k nohaviciam a do klasických topánok. Ak ale hľadáte niečo na celodenné nosenie do prírody a na von, treba zvoliť kvalitné športové s funkčnými vlastnosťami.

Vyberte si iné značkové podkolienky:Spyder, Craft, Bridgedale

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*