prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jesenné > Tričká

Značkové jesenné tričká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Jesenné tričká pre mužov aj pre ženy sú na rozdiel od tých letných vyrobené obvykle z hrubšieho materiálu, ktorý vie ochrániť telo aj pred vetrom alebo chladnejšími teplotami. Môžu mať aj dlhé rukávy a používajú sa napríklad na šport, na bežné nosenie, prípadne pod iné oblečenie.

Len na šport?

Hoci veľmi často sa využívajú tričká na športovanie, neplatí to samozrejme vždy.  Môžete nájsť napríklad aj rôzne štýlové tričká na bežné nosenie a do mesta, prípadne tričká pod iné oblečenie, ktoré majú univerzálne použitie. Samozrejme kúpite aj tričká na beh, cvičenie alebo fitness.

Aké modely sú v ponuke

Nájsť môžete klasické jednofarebné tričká, tričká s rôznou potlačou, viacfarebné štýlové tričká, s nápismi a podobne. V prípade tričiek na bežné nosenie je možné nájsť napríklad aj tričká pre ženy s rôznymi ozdobami a kreatívnym dizajnom, tričká pre mužov sú skôr strohejšie, aj keď existujú aj výnimky.

Naj značky

Veľmi obľúbené sú najmä známe a osvedčené športové značky tričiek, ktoré nerobia nevyhnutne len športové oblečenie, ako napríklad Nike, Adidas, Zajo, Silvini alebo Salewa. Potom je možné nájsť aj štýlové a trendy tričká od značiek ako Vans, Mango, New Yorker a iné značky streetwear tričiek.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*