prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Salewa

Značkové oblečenie Salewa

SalewaObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

SALEWA je v Európe vedúci multi-špecialista na horské športy. Viac ako 75 rokov tradície a skúseností, odhodlanie a motivácia sú súčasne záväzkom a motiváciou na nastavovanie čoraz vyšších cieľov a posúvanie hraníc možností. Členovia medzinárodných SALEWA tímov denne siahajú na svoje limity aby zaistili čo najvyššiu kvalitu výrobkov. Výsledkom sú produkty, ktoré sú neuveriteľne ľahké, extrémne robustné a nekompromisne funkčné.

História

Prvým zákazníkom bola popredná americká firma obchodujúca s rekreačným vybavením REI. Jej zakladateľ navštívil v rokoch 1966-7 Mníchov a nadviazal dlhotrvajúce dobré vzťahy.

Začiatkom 70. rokov partnerstvo s Eiger rozšírilo distribúciu na Západ. V 70. rokoch sa spektrum výroby rozšírilo aj na horolezeckú výbavu a výrobu technického náradia pre ľadové horolezectvo.

Kategórie

Značka SALEWA sa venuje výrobe zimného outddorového oblečenia, obuvi a doplnkov prvotnej kvality funkčnosti. Medzi oblečenie patria ultraľahké zimné bundy, softshellové oblečenie a pulóvre. Ďalej značka produkuje aj široké spektrum tričiek, košieľ a spodného funkčného oblečenia, čiapky, šále či ponožky, všetko v kvalitnom hrejivom a funkčnom materiály.

Štýl

Štýl značky Salewa je outdoorový, horolezecký a funkčný. Značka vyrába okrem oblečenia a obuvi aj náradie používane v extrémnych horolezeckých podmienkach.

Oficiálna stránka značky: salewa.us

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Salewa.Skúsenosti a názory:

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*