prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Reebok > Legíny

Značkové legíny Reebok

ReebokObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Reebok je jednou z najznámejších športových značiek. Svoje kolekcie ponúka pre mužov a pre ženy. V sortimente ponúka značka Reebok aj legíny.

Legíny Reebok sú vhodné nielen na športové aktivity, ale aj na bežné nosenie. Športové legíny sa odlišujú výraznou farebnosťou. V ponuke sú v dvoch dĺžkach a to v bežnej a v 3/4 dĺžke. Športové legíny sa vyznačujú technológiou PLY DRY, ktorá odvádza vlhkosť a zrýchľuje odparovanie. Legíny znižujú trenie a výhodou je vetranie. Ľahké prevedenie je ideálne pre všetky druhy športov. Niektoré legíny sú vybavené pružnou gumou v páse s nastaviteľnou šnúrkou v páse s možnosťou regulácie podľa potreby

Športové legíny majú interiér pásu z protišmykovej gumy a vložky zo sieťoviny v kolene. Ďalšia technológia COMPRESION zaručí telu maximálnu podporu. Bonusom pri športových modeloch legín Reebok je v zadnej časti vrecko na zips. Reebok legíny sú ideálne pre vysoko výkonné cvičenie. Kvalitný materiál zabezpečuje maximálny komfort pri nosení. Legíny sa perfektne sa prispôsobia vašej postave, natiahnu sa nielen do šírky, ale aj do dĺžky.

Výber materiálu je kombinácia polyesteru a elastanu. Športové legíny sú deálne na všetky druhy športov – beh, cyklistiku, aerobik, do fitka a tiež pre všetky letné ale aj zimné športy.

Oficiálna stránka značky: global.reebok.com

Vyberte si iné značkové legíny:Adidas, Reebok, Black Craft

Nájdite predajňu legín Reebok vo svojom okolí

Prehľad predajní legín značky Reebok vo Vašom okolí.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*