prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Dámske > Tielká

Značkové dámske tielká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

S blížiacim sa letným počasím zhadzujeme už nielen kabáty a bundy, ale aj svetríky a mikiny. Obľúbeným oblečením žien a mužov sú letné tielka.

Tielko, top s podprsenkou, bavlnený top, čipkované tielko, postavu tvarujúce tielko, všetko patrí pod kategóriu dámskych tielok, ktoré sú praktické a sexy zároveň. Dámske tielka sú na leto must have.

Dámske tielka sú v ponuke s tenkými aj širšími ramienkami alebo bez ramienok. Ženské tielka sú zväčša klasického alebo empírového strihu, športové alebo romantické.

Kde si kúpim pekné tielko?

Športové tielka značiek Nike alebo Adidas nájdete v športových predajniach. Intersport a A3 sport ponúkajú viacero modelov v rozličných farbách. Športové tielka sú prevažne z bavlny alebo polyamidu, majú viditeľné logo značky obvykle v kontrastnej farbe.

Klasické tielka v jednofarebných verziá maximálne doplnené o čipku nájdete v predajniach Mango a Orsay. V sortimente sú klasické farby ako cierna, cervena, modrá a biela ale záleží aj od kolekcie.

Veselé dievčenské tielka však pútajú svojou pestrofarebnosťou a zaujímavými humornými motívmi. Zvyčajne sú z bavlny. Vtipné dievčenské tielka ponúka predajná sieť New Yorker a Terranova.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*