prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Letné > Šiltovky

Značkové letné šiltovky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Šiltovky na leto sa hodia tak na bežné nosenie ako aj na športovanie, napríklad na beh alebo turistiku. Okrem toho, že veľmi dobre ochránia pred teplým slnkom a prudkým žiarením, viaceré sú aj veľmi štýlovým módnym doplnkom napríklad streetwear módy alebo v rámci osobného štýlu.

Pre dospelých aj pre deti

V ponuke obchodov a predajní možno nájsť aj detské letné šiltovky, ale aj šiltovky pre mládež a pre dospelých. Pánske aj dámske šiltovky môžu byť určené na rôzne príležitosti, od bežného nosenia na von, do mesta, na voľný čas, až po športovanie a pri ochrane zraku napríklad pri turistike.

Športové alebo štýlové?

Športové šiltovky sú populárne pri nosení napríklad na kolieskové korčule alebo bicykel, pri behu, ale napríklad aj pri turistike, keďže dokážu veľmi dobre ochrániť zrak pred slnečným žiarením. Na bežné nosenie sa hodia aj rôzne skate alebo street šiltovky, ktoré sú určené pre mladšiu generáciu.

Populárne značky

Medzi veľmi známe a hľadané značky šiltoviek patria napríklad  Vans, Adidas, Nike, Fox, Obey, Flexit, Supra alebo New Era. Populárne sú aj športové šiltovky NHL s logami hokejových tímov. V ponuke možno nájsť rôzne druhy a modely šiltoviek, či už s rovným šiltom, alebo s oblým šiltom a s rôznou potlačou.

Vyberte si iné značkové šiltovky:Adidas, Reebok, Nike, New Balance


Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*