prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jesenné > Čiapky

Značkové jesenné čiapky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Na jeseň a keď sa ochladí, môžu jesenné čiapky veľmi dobre poslúžiť ako ochrana pred nepriazňou počasia, napríklad pred vetrom alebo dažďom. Kúpiť sa dajú v klasických predajniach s módou, prípadne v obchodoch zameraných na módne doplnky, športové potreby či detský sortiment.

Pánske, dámske, aj pre deti

Pre väčšinu mužov a žien sú čiapky väčšinou ako módny doplnok alebo doplnok k oblečeniu a tak sa dajú kúpiť práve v takýchto predajniach, prípadne v klasických módnych obchodoch. Sú tu ale aj detské jesenné čiapky, ktoré slúžia práve na ochranu pred chladnejším počasím a sú v ponuke aj detských obchodov.

Športové a štýlové

Pri športovaní, ako je napríklad beh, cyklistika, korčule, alebo aj loptové hry či pri turistike sa veľmi dobre hodia funkčné športové čiapky. Môže ísť napríklad aj o značkové, ako Adidas alebo Kama, ktoré sú veľmi kvalitné. Pre ženy však sú známe aj rôzne trendové a elegantné čiapky aj na bežné nosenie.

Ako vyberať

Samozrejme, pre športovanie treba pozerať hlavne na funkčnosť. Keď sa kupujú detské čiapky na jeseň, je rozdiel či sú pre chlapcov alebo pre dievčatá a tomu treba prispôsobiť aj dizajn. Pre ženy sa nehodia moc čiapky s nápisom, skôr niečo elegantnejšie alebo štýlovejšie, napríklad aj do mesta.

Vyberte si iné značkové čiapky:Horsefeathers, Kama

  Jesenné Čiapky v odporúčaných eshopoch

 • A89%20115.jpg

  Kama A89 115 tyrkysová

  Klasická jednoduchá  úpletova čiapka Kama A89 115  je ideálnym spoločníkom v chladnom počasí. Vhodná do mesta a na bežné nosenie. Čiapka je v tyrkisovom prevedení. ...

  16.27 EUR Kúpiť v e-shope
 • A89%20107.jpg

  Kama A89 107 modrá

  Modrá  úpletova čiapka Kama je ideálnym spoločníkom počas chladného počasia, zahreje a ochráni hlavu počas zimy a v nepriaznivom počasí. Čiapka je v sýtomodrej farbe s ...

  16.27 EUR Kúpiť v e-shope

Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*