prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Športové > Šaty

Značkové športové šaty

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Športové šaty pre dámy sa nosia či už na leto, alebo aj na jar, keď je už teplejšie a pekné počasie, pretože ide o šaty obvykle ľahké, z tenšieho materiál, ktoré sú určené na voľný čas a bežné nosenie. V ponuke možno nájsť lacné, ale aj značkové šaty a niektoré aj ako športovo-elegantné.

Pre ženy aj pre dievčatá

Sortiment športových šiat zahŕňa dámske aj dievčenské športové šaty, pričom tie sa odlišujú najmä strihom, štýlom a dizajnom. V ponuke sú rôzne značky, napríklad Adidas, Nike, Puma, niektoré šaty sú na ramienka, iné bez ramienok alebo len s jedným a veľký výber je aj ohľadom farieb.

Na voľný čas aj k vode

Športové a športovo elegantné šaty sa môžu nosiť len tak na bežné nosenie, do mesta, niekam von, ale napríklad aj ako športové plážové šaty, samozrejme podľa toho, akého sú strihu a z akej látky sú vyrobené. Pokiaľ ide o letné športové šaty, sú veľmi pohodlné, vzdušné a je ich veľká ponuka.

Ako vyberať

Kto chce ušetriť, môže skúsiť neznačkové šaty alebo skúsiť nakúpiť cez internet, napríklad v eshopoch, prípadne aj cez Mimibazar. Cez akcie, zľavy alebo výpredaje je možné nájsť zaujímavé ponuky aj v klasických módnych predajniach v obchodných domoch a nákupných centrách bežne v meste.

Vyberte si iné značkové šaty:Adidas, Guess, Vero Moda, Banned, Abbey Dawn, Killstar

    Športové Šaty v odporúčaných eshopoch

  • adidas-bo-light-dress

    Adidas Boho Light Dress

    Dámske športové šaty Adidas sú prototypom športových malých čiernych šiat z kolekcie Adidas Originals. Tieto sexi letné šaty kombinujú jemnosť a športového ducha. ...


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*