prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Outdoor > Kabáty

Značkové outdoor kabáty

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Kabáty sa obvykle nosia bežne do mesta a na von, no outdoor kabáty sú špeciálne určené do podmienok s extrémnymi teplotami a využijete ich najmä pri nosenie na hory, na túry, do prírody a podobne. Vďaka pomerne širokej ponuke kabátov si vyberie naozaj každý a na každú príležitosť.

Pre každého

Nájsť môžete pánske, dámske aj detské outdoor kabáty, ktoré sa dajú nosiť na menšie aj väčšie túry, niektoré sú aj ľahšie a určené napríklad aj na teplejšie počasie. Ich cieľom je v tomto prípade ochrániť človeka pred vetrom, dažďom a viaceré kabáty majú dokonca aj ochranu pred UV žiarením.

Vyberajte opatrne

Pri výbere si dajte pozor na funkčné vlastnosti takýchto kabátov. Niektoré majú aj kapucňu, čo sa zíde veľmi dobre pri daždi alebo snežení, iné sú zas ľahšie a tak sa hodia nie na zimu, ale na iné ročné obdobie. Dizajn tu nehrá až takú úlohu, dôležité je kvalitné spracovanie, šitie a praktický strih.

Ktorú značku?

V podstate všetky známejšie športové značky a outdoor značky ponúkajú takéto kabáty, či už ide o Adidas, Nike, Reebok, Salewa, The North Face, Didriksons a podobne. Kúpiť sa dajú aj cez online obchody, ak využijete akcie alebo výpredaj, môžete ich získať za dobrú cenu a tiež v dobrej zľave.

Vyberte si iné značkové kabáty:Adidas, Authority, The North Face, Nordblanc, Didriksons, Spyder

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*