prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Bežecké > Tričká

Značkové bežecké tričká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Bežecké tričká sú určené priamo na aktívne športovanie a beh, pričom na behanie sú tieto tričká prispôsobené jednak svojim materiálom, ale tiež aj strihom a štýlom prevedenia. Charakteristické sú tričká s plochými švami pre lepší komfort, pričom materiál je prispôsobený na odvod potu od tela.

Pánske aj dámske

V športových predajniach môžete kúpiť bežecké tričko pánske aj dámske, dokonca sú k dispozícii aj tričká pre deti a to ako pre chlapcov, tak aj pre dievčatá. Tričká sa navyše dajú kúpiť nielen priamo v kamenných športových obchodoch, ale taktiež aj cez eshopy a kto počká na akcie a výpredaj, tiež ušetrí.

Ktoré značky sú in?

Veľmi populárne sú jednak klasické značky tričiek ako Adidas, Nike či Puma, ale napríklad aj Asics, Mizuno a Rogelli sa dostávajú čoraz viac do popredia. Okrem bežných jednofarebných tričiek môžete nájsť aj štýlovo zaujímavé tričká s potlačou, takže tričko na beh môže byť zaujímavé aj z dizajnového hľadiska.

Len na leto?

Už dávno neplatí, že tričká na behanie sú určené len do teplého počasia, napríklad na leto. V sortimente športových predajní a obchodov nájdete tričká aj do chladnejšieho počasia, napríklad na jar a na jeseň, ale aj zimné tričká na behanie, ktoré sú prvou vrstvou oblečenia a sú na to prispôsobené.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*