prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Adidas > Tričká

Značkové tričká Adidas

AdidasObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Adidas je na trhu so športovým oblečením už viac ako pol storočie. Adidas je poprednou značkou nielen športového ale aj voľnočasového oblečenia.

Adidas tričká sú špeciálnou kategóriou, dámske kolekcie tričiek môžeme zaradiť podľa športu. Tričká voľnejšieho strihu patria do kategórie tanečných športov, golierové polokošele sú vhodné na biely šport ako tenis a golf. Tričká upútajú nielen kvalitným materiálom teda prevažne bavlnou. Nylon v kombinácii s elastanom sa používa pri technológiách ako Climacool, slúžia na vrcholové športy. Tričká Adidas pre ženy sú výrazné nielen výberom farieb ale aj dostatočne viditeľným logom Adidas.

Páni si môžu vybrať z kolekcií tričiek Adidas bavlnené alebo nylonové kúsky. Pánske tričká sú obvykle voľnejšieho strihu, výnimku tvoria termotričká a oblečenie na cyklistiku. Tričká pre dievčatá a chlapcov sú odlíšené farbou a strihom, avšak sú medzi nimi aj univerzálne kúsky.

Voľnočasové tričká Adidas sú prevažne z bavlny. Výrazné sú najmä vďaka výberu farieb a veľkému logu vo viacerých farbách potlače.

Oficiálna stránka značky: adidas.sk

Nájdite predajňu tričiek Adidas vo svojom okolí

Prehľad predajní tričiek značky Adidas vo Vašom okolí.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*