prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jesenné > Košele

Značkové jesenné košele

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Jesenné košele sú pánske aj dámske a podľa príležitosti sa delia aj značky košieľ, prípadne predajne, kde sa dajú kúpiť. Neformálne a trendové košele na bežné nosenie či voľný čas kúpite vo veľa predajniach ako New Yorker či Takko, tie elegantnejšie a štýlove zas v H&M alebo v Marks & Spencer.

Elegantné modely pre pánov

Pánske košele na jeseň sú s dlhým rukávom a môžu sa nosiť buď k obleku alebo saku, prípadne ako samostatné košele. Veľmi žiadané sú košele so strihom slim fit, ktoré ponúka napríklad aj Ozeta. Medzi preferované značky tých elegantnejších patria napríklad Pierre Cardin alebo Alaind Delon.

Štýlové a trendy dámske košele

Dámy sa môžu v prípade jesenných košieľ tešiť napríklad na modely blúzok alebo klasických košieľ od známych výrobcov ako sú napríklad Gant, New Yorker alebo Mango, pričom čoraz viac je možné nájsť pestrý sortiment nielen v klasických obchodoch v nákupných centrách, ale aj na internete.

Na šport aj prácu

Salewa, Nordblanc, Adidas, to sú presne tie značky košieľ, ktoré sú určené na šport, outdoor, prípadne ako pracovné či neformálne košele. Títo výrobcovia robia pánske aj dámske košele na jeseň. V prípade pracovných košieľ môže ísť napríklad o košele do záhrady, v ponuke sú aj neformálne modely.Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*