prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Letné > Plavky

Značkové letné plavky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Letné plavky sú dnes bežnou súčasťou šatníka na leto každého muža aj ženy a vyrábajú sa aj detské plavky na leto v rôznych modeloch. Štýlov plaviek je niekoľko stoviek, taktiež farebnosťou je ponuka veľmi veľká a je možné kúpiť ich cez výpredaj, v akcii, v eshopoch aj klasických kamenných predajniach.

Pre každého

V ponuke sú plavky pánske, dámske aj detské, pričom v rámci širokej ponuky modelov možno nájsť plavky aj pre moletky, pre tehotné a aj pre menšie či väčšie deti. Predávajú sa aj plavky pre batoľatá, ale aj pre väčšie deti, napríklad pomerne často hľadané sú plavky pre 12 ročné dievčatá alebo chlapcov.

Jednodielne aj dvojdielne

V ponuke športových obchodov možno nájsť napríklad aj špeciálne jednodielne plavky, ktoré sú odľahčené, majú aerodynamický tvar a sú určené aj pre športové alebo vytrvalostné plávanie. Samozrejme, plavky pre ženy na leto sú oveľa populárnejšie dvojdielne, či už s kosticami, bez ramienok alebo push up.

Značkové či nie?

V ponuke obchodov možno nájsť značkové plavky, či už Adidas, Marko, Arena, Victoria Secret, Triangl alebo iné športové či elegantné značky, ale aj veľa neznačkových plaviek, ktoré môžu lákať najmä svojou cenou. V prípade plaviek na bežné nosenie je viac než značka asi dôležitejší dizajn a tiež pohodlie.

Vyberte si iné značkové plavky:Adidas, Arena, Anita, TricoLine


Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*