prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jarné > Roláky

Značkové jarné roláky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Roláky síce patria medzi klasické teplé oblečenie, ale na druhú stranu už existujú aj ich ľahšie modely, známe ako jarné roláky. Tie sa používajú na bežné nosenie napríklad do mesta alebo von či do práce, ale veľa športovejších značiek napríklad vyrába aj športové a funkčné modely rolákov.

Športové aj elegantné

Značky ako Craft, Direct Alpine a podobne majú v ponuke lyžiarske roláky aj roláky športové, ktoré sú aj materiálovo prispôsobené na fyzické aktivity. Na druhú stranu možno nájsť aj bavlnené štýlové a elegantné roláky, prípadne roláky s krátkym rukávom, ktoré sa môžu použiť aj koncom jari.

Komu sú určené

Pánske aj dámske roláky vyrábajú viaceré značky bežného oblečenia pre pánov a pre dámy, ale na druhú stranu je možné kúpiť napríklad aj detské roláky či už od bežných výrobcov alebo od značiek priamo detského oblečenia. Funkčné roláky sa vyrábajú aj unisex a tie sú určené najmä na šport.

Nátelníky a svetry

Okrem klasických rolákov určených na jar sa dajú kúpiť aj rôzne modifikované modely tohto oblečenia, či už vo forme nátelníkov alebo svetrov. Nátelníky sa hodia k rolákom určeným skôr na šport, kým klasické svetre sú na bežné nosenie, alebo na ľahšiu turistiku či prechádzky v prírode.

Vyberte si iné značkové roláky:Direct Alpine, Craft

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*