prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Elegantné > Svetre

Značkové elegantné svetre

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pánske aj dámske elegantné svetre sa hodia na jeseň, jar aj na zimu a možno ich nosiť či už do práce, alebo niekam do mesta a tiež na von. Vybrať si môžete z mnohých značiek a modelov svetrov, pričom vďaka kreativite a veľkému výberu je možné nájsť svetre na každú príležitosť a pre každého.

Pre mužov aj pre ženy

Elegantné svetre ponúkajú výrobcovia pánske aj dámske, takže na svoje si príde každý, kto sa chce aj počas chladnejšieho počasia obliecť štýlovo a zároveň elegantne. Okrem klasických elegantných svetrov sú v ponuke obchodov aj športovo elegantné svetre, ktoré kúpite tiež cez internet.

Ktoré značky?

Medzi najznámejších výrobcov patria napríklad Dale, Miss Fiori, Firetrap, Banned, La Coste, Gant, ale napríklad aj také módne značky ako Ralph Lauren alebo Mango. Pre pánov vyrábajú kolekcie elegantného oblečenia napríklad aj Alaind Delon alebo Armani, ktorú zrovna nie sú už najlacnejšie.

Kde sa dajú nosiť

Výhodou svetrov je, že ich možno nosiť takpovediac kamkoľvek. Elegantné svetre sa hodia jednak do práce, ale napríklad aj na nejaké posedenie večer do mesta, taktiež sa môžu nosiť pod bundou aj bežne len tak von a to aj v prípade veľmi chladného počasia, keďže mnohé z nich sú z teplej vlny.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*