prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Unisex > Šiltovky

Značkové unisex šiltovky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Unisex šiltovky patria medzi univerzálne doplnky na voľný čas, nosenie do mesta alebo na šport či na akúkoľvek inú neformálnu príležitosť. V ponuke ich majú predajne športového oblečenia alebo aj voľnočasových doplnkov a oblečenia, pričom sú napríklad aj rôzne eshopy zamerané na NHL šiltovky.

Športové a na voľný čas

Keďže najmä počas viacerých letných športov sa hodí ochrana hlavy napríklad pred slnkom alebo slnečnými lúčmi, využívajú sa šiltovky práve tu. Muži aj ženy ich používajú napríklad pri behaní, cyklistike, korčuľovaní ale aj napríklad turistike alebo loptových hrách. Mládež zas najmä na voľný čas.

Nike, Adidas a iné

Keďže šiltovky patria medzi významné doplnky k oblečeniu a športu, možno nájsť rône značky. Buď ich vyrábajú klasický športový výrobcovia ako sú napríklad Nike, Adidas či New Balance, alebo výrobcovia voľnočasového či rôzneho trendy oblečenia a doplnkov ako Vans, Jordan a Fox.

S oblým aj rovným šiltom

Šiltovka s rovným šiltom je skôr ako módny streetwear doplnok rôznych subkultúr alebo mládeže, pričom tieto šiltovky väčšinou patria aj k určitým hudobným štýlom. Naopak šiltovka s oblým šiltom má praktickejší význam a to najmä pri športovej činnosti alebo voľnočasovom nosení vonku.

Vyberte si iné značkové šiltovky:Adidas, Reebok, Nike, New Balance


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*