prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Domáce > Pyžamá

Značkové domáce pyžamá

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Domáce pyžamá sú určené pre mužov, ženy aj pre deti a ide o oblečenie veľmi pohodlné, príjemné a určené na relax a oddych. V predajniach s módou a obchodov je možné nájsť rozličné pyžamá, či už ako klasické dvojdielne pyžamá, overaly alebo aj nočné košele pre dámy.

Veľký výber značiek

Pyžamo sa dá kúpiť v klasickom kamennom obchode, ale aj cez internet, tiež v obchodoch so zameraním na spodné prádlo a pre deti sú určené detské obchody. V sortimente je naozaj veľmi široký výber značiek, najznámejšie u nás sú napríklad Benetton, Violetta alebo štýlové Too Fast či Metal Mulisha.

Dámske aj pánske

V ponuke pyžám možno nájsť dámske, pánske aj detské pyžamá, napríklad dámske sú aj špeciálne pre tehotné alebo pyžamá na dojčenie. Detské sú populárne s rôznymi rozprávkovými námetmi, či už Disney pre menšie deti, alebo Simpsonovci pre mládež. Veľmi populárne sú aj pánske elegantné pyžamá.

Ako vyberať

Je veľký rozdiel, či ide o pyžamo na teplejšiu časť roka alebo naopak na chladnejšiu a podľa toho treba voliť aj materiál a model pyžama. Zapínanie je väčšinou na gombíky, pričom napríklad pyžamo na ramienka sa hodí pre dámy skôr na leto. V ponuke viacerých obchodov sú aj nadrozmerné veľkosti.

 

Vyberte si iné značkové pyžamá:Metal Mulisha, Too Fast, Cosmic

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*