prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Letné > Vesty

Značkové letné vesty

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Letné vesty sú zaujímavým doplnkom k oblečeniu a väčšinou ich nosí mladšia generácia na bežné nosenie, von do mesta alebo vo voľnom čase. Populárne sú aj vesty rôznych hudobných skupín a iných subkultúr, ktoré sa nosia na koncerty alebo v rámci streetwear módy len tak do mesta a na von.

Pánske aj dámske

V šatníku nájdete vesty u mužov aj u žien, pričom pánske a dámske vesty sa odlišujú najmä svojim štýlom a účelom. Kým muži obvykle nosia vesty buď ako elegantné k nohaviciam alebo naopak ako športové na voľný čas, tak ženy v nich vidia najmä možnosť módneho doplnku a štýlového oblečenia.

Značkové vesty

Podobne ako pri inom oblečení, aj tu platí, že značkové vesty sú populárnejšie a obvykle ladia aj s ostatným oblečením v rámci kolekcie podobnej značky. U mladých sú populárne také značky ako Vans, Iron Fist alebo rôzne alternatívne značky, pri dospelých ide o značky športového alebo elegantného oblečenia.

Na voľný čas aj do spoločnosti

Neformálne a štýlové vesty sa hodia skôr na voľný čas alebo ako neformálne streetwear oblečenie, ale v ponuke sú aj pánske a dámske vesty napríklad na šport, ako Nike, prípadne pre chlapcov a pre dievčatá, ktoré sú bez rukávov a sú ideálne aj na nosenie do školy. Ženy zas obľubujú elegantné vesty k nohaviciam.

Vyberte si iné značkové vesty:Lee Cooper, Vans, Iron Fist

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*