prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Unisex > Opasky

Značkové unisex opasky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Unisex opasky dámske aj pánske sa hodia či už na bežné použitie k štýlovým nohaviciam alebo bežnému oblečeniu do mesta, ale taktiež je v ponuke obchodov, najmä športových, aj niekoľko modelov športových a outdoor opaskov pre univerzálne použitie počas aktivít vonku pre športovcov.

Štýlové aj na šport

Kým v bežných streetwear obchodoch možno nájsť poväčšinou štýlové, neformálne alebo elegantné opasky, prípadne v obchodoch zameraných na goth módu opasky tohto zamerania, tak v športových predajniach prevažujú najmä rôzne opasky na outdoor aktivity a to pre leto ale aj zimu.

Rozličné značky

Opasky typu unisex vyrábajú viaceré značky, či už ide o športovo známych výrobcov ako napríklad The North Face, Direct Alpine či Adidas, alebo o bežných výrobcov ako sú Ferino alebo Didriksons. Nie vždy ale musíte naraziť pri športových výrobcoch len na športové modely a to platí aj naopak.

Ako vyberať

Samozrejme treba vyberať primárne podľa účelu a následne až podľa dizajnu alebo štýlu opasku. Vzhľadom na to, že unisex opasky sú určené pre obe pohlavia, možno nájsť rôzne modely a opasky z materiálov k elegantnému oblečeniu, ale aj z trvalých a elastických materiálov odolných voči poveternostným podmienkam. Nebojte sa tiež dať si poriadiť pri výbere v obchode.

Vyberte si iné značkové opasky:Adidas, The North Face, Direct Alpine, Didriksons, Klimatex, Ferrino


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*