prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jarné > Saká

Značkové jarné saká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Jarné saká sú určené ako módny a zaujímavý doplnok k oblečeniu najmä pre formálnejšie príležitosti, prípadne do mesta alebo niekam, kde je treba elegantnejší štýl. Nemusí ísť len o klasické oblekové saká, ale napríklad aj o štýlové pánske športovejšie saká, prípadne dámske kostýmové saká.

Dámske, pánske, aj pre deti

V ponuke majú predajne oblečenia saká pre mužov, pre ženy aj detské saká. Na výber sú buď modely elegantné na formálne príležitosti, alebo športovejšie či menej formálne, ktoré sa dajú použiť aj v bežnej spoločnosti alebo len tak do mesta. Dámske sa hodia napríklad ku kostýmom a šatám.

Výpredaj či online?

Saká pre chlapcov aj pre deti sa dajú veľmi výhodne kúpiť cez výpredaj, najmä pokiaľ ide o outlet modely z minulej sezóny. Čoraz častejšie sa dajú kúpiť ale saká aj cez internet, prípadne si ich nechať na mieru ušiť. Na jar už stačia aj tenšie a ľahšie materiály a látky, ktoré sa tak dajú použiť práve na sako.

Rôzne štýly a veľkosti

Kúpiť sa dajú rôzne veľkosti a strihy. Napríklad saká slim fit so zúženým strihom sú určené najmä pre pánov ako elegantné modely. Natrafiť však môžete aj na dámske saká XXL alebo špeciálne pre moletky, ktoré sú určené ženám s plnšími tvarmi a hodia sa im presne na ich postavu.

Vyberte si iné značkové saká:Gant

    Jarné Saká v odporúčaných eshopoch

  • gant-sako-wet-hay

    GANT Wet Hay

    Gant Wet Hay je dámske sako v kombinácii športovej elegancie vhodnej k elegantnému oblečeniu do práce aj k rifliam a teniskám na vychádzku s priateľmi. Béžové sako s ...


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*