prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Dámske > Nohavice

Značkové dámske nohavice

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Výsadou žien minulých storočí bolo nosenie sukne a šiat, ktoré ich robili ženskými. V minulom storočí však tento trend pomaly utíchal a do ženskej módy sa dostali aj nohavice.

Dámske nohavice boli pôvodne extravagantnou módou, neskôr sa stali pracovným odevom. Nohavice prešli viacerými fázami vývoja, dnes však sú módne všetky strihy a materiály. V súčasnosti sa stretneme so širokými nohavicami i nohavicami v slim verzii.

Elegantné nohavice do práce sú o čosi striktnejšie. Musia dosahovať určitú dĺžku, najlepšie keď siahajú až ku členkom. Farby sú striedmejšie, prevláda čierna, tmavomodrá alebo hnedá. Nie je však vôbec nezvyčajné nájsť elegantný model v bielej farbe. Kvalitné elegantné nohavice za rozumnú cenu ponúka predajná sieť Mango a Orsay.

Ležérnym nohaviciam sa však nekladú žiadne medze, či už ide o široké alebo ultra slim, nosia sa všetky farby, farebné kombinácie, strihy a ozdobné variácie. Tento typ nohavíc je dostupný v predajniach New Yorker.

Športové nohavice sú vhodné k športovým aktivitám alebo na turistiku. Sú špeciálne vybavené materiálom a doplnkami a technologicky prepracované. Kvalitné športové nohavice nájdete v predajniach Sportisimo a Intersport.Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*