prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Letné > Pyžamá

Značkové letné pyžamá

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Letné pyžamá sa vyrábajú ako dámske, detské aj pánske pyžamá a svojim strihom aj materiálom sa hodia do teplejšieho letného počasia, kedy je treba, aby v noci nebolo človeku príliš teplo a mal zabezpečený svieži spánok. Letné pyžamo je obvykle dvojdielne a s krátkym rukávom.

Pre mužov, ženy aj deti

Pánske aj dámske letné pyžamo je väčšinou ako dvojdielne, má krátke rukávy a tiež spodná časť je obvykle krátka, buď vo forme kraťasov alebo niečoho podobného. Pre deti je na leto určené chlapčenské a dievčenské pyžamo, pre menšie deti obvykle s motívom nejakej animovanej rozprávky, pre väčšie s moderným dizajnom.

Rôzne značky

Na rozdiel od oblečenia snáď s výnimkou saténových pyžám nie sú nejaké vychytené alebo extra žiadané značky. Áno, dá sa kúpiť aj pyžamo Benetton, ale populárne sú aj Violetta, pre mladých zas Too Fast a Metal Mulisha a tiež mnoho aj menej známych značiek, ktoré sú cenovo dostupnejšie.

Aký štýl zvoliť?

Niektoré pyžamá sú ako pyžamový overal, iné zas môžu svojim vzhľadom pripomínať aj nočnú košeľu. Pre deti sa určite hodia dvojdielne, majú napríklad radi motív Simpsonovci či Disney. Pre mužov niekedy stačia len kraťasy a k tomu tričko. Dámy majú širší výber, možno nájsť pyžamo do pôrodnice, či sexy pyžamo na leto.

Vyberte si iné značkové pyžamá:Metal Mulisha, Too Fast, Cosmic

Skúsenosti a názory:

  • Transaction 68 024 $. Withdrаw > https://script.google.com/macros/s/AKfycbxauv4qE6_YF2_B0_Y1C9ufC4Th5YqhJMVKGzgbGS8Gpxzw3R1s2QAPtwUlJNFDJ44C/exec?hs=e46febb4ffec47a82ae77b69abd378ca&

    w4t0pd

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*