prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Športové > Roláky

Značkové športové roláky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Najmä na zimné športy, či už ide o lyžovanie, skialpinizmus, bežkovanie alebo aj bežnú turistiku v zime sa veľmi dobre hodia športové roláky, ktoré poskytnú komfort, pohodlie a výborné vlastnosti. Okrem toho sa nosia aj počas ďalších ročných období vtedy, ak je treba teplé vrchné oblečenie.

Pánske aj dámske

V ponuke sú tak pánske ako aj dámske športové roláky, ktoré sa vyznačujú rôznym štýlom a bohatou ponukou dizajnov. Niektoré sú jednofarebné, iné aj s potlačou, ale na športovom roláku sú aj tak najdôležitejšie jeho funkčné vlastnosti a maximálne pohodlie pre toho, kto ho nosí.

Značkové? Určite áno

Športové predajne ponúkajú zaujímavé značky ako Craft, Direct Alpine, Rossignol, ale aj známejšie ako sú napríklad Adidas, Nike, Puma alebo Reebok. Nejde síce o najlacnejšie roláky, ako sú rôzne neznačkové, ale sú to overené značky. Lacnejšie sa dajú kúpiť cez výpredaje, keď sú na ne akcie.

Nielen v zime

Hoci sa roláky veľmi často nosia v zime, nemusí to byť pravidlo. Do prírody alebo na vysokohorskú turistiku sa nosia športové roláky aj bežne počas jesene alebo jari. Na iné športy sa hodia vtedy, ak je treba ochrana pred zimou, prípadne dažďom a preto si treba vyberať len kvalitné športové roláky.

Vyberte si iné značkové roláky:Direct Alpine, Craft

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*