prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Celoročné > Komplety

Značkové celoročné komplety

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Celoročné komplety a súpravy môžu byť športového typu, na bežné nosenie doma, alebo aj na nosenie do prírody či von v rámci streetwear štýlu. Tieto komplety majú vo svojej ponuke výrobcovia nielen bežných značiek, ale aj športové značky ako napríklad Adidas či Nike.

Na lyžovanie, snowboard a šport

V rámci kompletov určených na šport sú najmä komplety na lyžovanie, snowboard, ale aj celoročné športy, pričom tieto komplety sú k dispozícii v pánskych, dámskych aj detských modeloch. Výrobcovia sú najmä známejšie športové značky, ktoré sa v tomto druhu oblečenia sústredia viac na funkčnosť ako na módu.

Domáce komplety

Pri domácich kompletoch a súpravách, ktoré sa dajú nosiť celoročne, hrajú prím najmä voľnejšie modely, ktoré sa hodia do interiérov, ale napríklad aj do záhrady alebo na von, všetko však v rámci neformálnosti a ležérnosti. Tu sa už zapájajú aj mnohí výrobcovia nielen športového, ale aj voľnočasového oblečenia.

Dámske kostýmy a komplety

Pre dámy sú charakteristické aj elegantné, štýlové a mestské kostýmy a komplety, kde prevládajú značky aj ako Mango, Vogue alebo iné známe módne ikony, ktoré určujú trendy v štýle a dizajne. Modely sú zamerané najmä na zdôraznenie ženských kriviek a krásu tvarov každého tela a postavy.

Vyberte si iné značkové komplety:Adidas

    Celoročné Komplety v odporúčaných eshopoch

  • adidas-emma-cotton-suit_7

    Adidas Emma Cotton Suit

    Štýlová a veľmi pohodlná dámska súprava Adidas je voľnočasová športová súprava.  Svoje uplatnenie nájde aj pri rôznych športových podujatiach. Jej ružovo-šedý ...


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*