prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Celoročné > Kabáty

Značkové celoročné kabáty

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Kabáty a bundy či už pánske, dámske alebo pre deti nemusia byť nutne len na zimu a do chladného počasia. Viaceré sú aj celoročné, pričom v tomto prípade môže ísť najmä o kabáty zložené z dvoch vrstiev, ktoré sa dajú používať aj zvlášť. Svoje miesto tu majú rôzne značky a modely.

Pre štíhle aj pre moletky

Kabáty pre moletky alebo aj pre štíhle majú viaceré kamenné predajne, ale aj online obchody a v ponuke sú tak elegantné kabáty od mesta, ako aj športové kabáty napríklad s oddeliteľnou bundou. V tomto prípade je možné ich použitie počas športovania v zime, ako aj pri bežnom nosení celoročne.

Ozeta a iné štýlové kabáty

V prípade športových značiek prevládajú tradiční výrobcovia ako napríklad Didriksons, The North Face či Spyder, ale v ponuke sú aj klasické značky mestských kabátov, napríklad aj Ozeta zo Slovenska. Viaceré štýlové kabáty sú predĺžené a majú napríklad aj oddeliteľnú kapucňu do dažďa.

Pánske a elegantné celoročné kabáty

V prípade pánskych kabátov celoročného využitia možno nájsť výber modelov pre šport, turistiku alebo do prírody počas zimy, ale aj modely, ktoré sa dajú využiť na jar alebo na jeseň pri bežnom nosení do práce či do mesta a to práve vďaka možnosti oddeliť bundu a tým kabát odľahčiť.

Vyberte si iné značkové kabáty:Adidas, Authority, The North Face, Nordblanc, Didriksons, Spyder

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*