prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Športové > Opasky

Značkové športové opasky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Športové opasky sa nosia a používajú pri bežnej turistike aj vysokohorských športoch, taktiež sa hodia pri outdoor aktivitách, kempovaní, trekkingu, ale aj na kolieskové korčule alebo pri bežnom pobyte v prírode. Vďaka kvalitnému spracovaniu sú multifunkčné, veľmi pevné a pohodlné.

Pre každého

V ponuke športových predajní možno nájsť tak pánske ako aj dámske športové opasky, ktoré sú určené pre dospelých mužov a dospelé ženy, ale niektoré značky majú vo svojom sortimente aj detské športové opasky. Kúpiť sa dajú aj cez internet v rôznych eshopoch, za lepšiu cenu vo výpredaji alebo ak sú akcie.

Rôzne značky

Viaceré známe športové značky vyrábajú v rámci svojich športových kolekcií aj opasky, ako napríklad Adidas, Nike alebo Puma, ale možno sa stretnúť aj s niektorými značkami, ktoré sa špecializujú napríklad na turistické alebo outdoor opasky, ako napríklad Direct Alpine alebo Didriksons.

Kde sa tieto opasky nosia

Ideálne sú k športovým, turistickým a outdoor nohaviciam, takže sa nosia napríklad na turistiku, do hôr, na trekking, ale môžu sa použiť aj na voľný čas a na bežné nosenie, pretože sú flexibilné a univerzálne. Vďaka pevnej štruktúre na ne možno upevniť aj rôzne športové vybavenie alebo iné doplnky.

Vyberte si iné značkové opasky:Adidas, The North Face, Direct Alpine, Didriksons, Klimatex, Ferrino


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*