prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Celoročné > Tričká

Značkové celoročné tričká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Tričká sú súčasťou šatníka pre rozličné príležitosti od športovania až po bežné nosenie vo voľnom čase alebo len tak do mesta. Celoročné tričká, ktoré sa dajú nosiť v každom ročnom období, vyrábajú viaceré značky, napríklad Devold, Vans, Reebok, New Balance, ale aj menej známi výrobcovia.

S dlhým rukávom aj krátkym

V obchodoch môžete nájsť tričká s dlhým rukávom ale aj krátkym rukávom, pričom oba modely možno používať celoročne. V prípade tričiek s krátkym rukávom je bežné, že sa v chladnejšom počasí nosia ako prvá vrstva, tričká s dlhým rukávom sú zas uspôsobené tak, aby sa rukávy dali jednoducho vyhrnúť.

Farebné alebo s potlačou?

Veľmi populárne sú voľnočasové a neformálne tričká s vlastnou potlačou alebo originálnou potlačou, tiež tričká s vtipným nápisom alebo nejakým komixovým motívom. Samozrejme, osobitný štýl majú aj rôzne klasické farebné tričká či už na šport alebo na bežné nosenie do mesta.

Dámske, pánske aj detské

V ponuke obchodov sú dámske, pánske aj detské tričká, pričom celoročne sa dajú nosiť rôzne druhy a modely od bežných tričiek s klasickým rovným strihom, až po tričká zúžené alebo naopak rozšírené. Niektoré obchody predávajú aj špeciálne tričká pre páry alebo pre dvoch s rovnakým motívom.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*