prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Jarné > Šiltovky

Značkové jarné šiltovky

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Šiltovky sú bežnou súčasťou doplnkov k obliekaniu napríklad v rámci streetwear módy alebo slúžia aj na vyjadrenie príslušnosti k určitej hudobnej alebo subkultúrnej komunite. Jarné šiltovky sa predávajú aj ako modely ideálne na športovanie, či už detské, pánske alebo aj dámske.

Na aké príležitosti

Veľmi často sa šiltovky využívajú na šport, napríklad na behanie, pri korčuľovaní alebo pri turistike. Ide o dobrú ochranu proti slnečnému žiareniu, ale napríklad aj pred vetrom alebo miernym dažďom. Okrem toho sa ale mnoho modelov šiltoviek používa aj ako módne doplnky pri bežnom nosení.

S rovným šiltom aj klasické

Klasické šiltovky sú so zaobleným šiltom proti slnku a ide najmä o športové modely od známych značiek. Čoraz viac sa stali medzi rôznymi komunitami hudobnej subkultúry či životného štýlu populárne aj šiltovky s rovným šiltom, ktoré sa dajú kúpiť v rôznych trendových a štýlových predajniach tohto oblečenia.

Adidas a ďalšie značky

Medzi veľmi známe a najčastejšie predávané šiltovky patria tie od výrobcov a značiek ako napríklad Adidas, New Balance, Fox, Nike, pričom v tomto prípade ide o klasické športové značky. Populárne sú aj NHL s logami klubov, ale aj štýlové a trendové ako Vans, Fox alebo Obey.

Vyberte si iné značkové šiltovky:Adidas, Reebok, Nike, New Balance


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*