prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Celoročné > Tielká

Značkové celoročné tielká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Tielká sa veľmi dobre hodia na rôzne príležitosti a nemusí to byť pritom len na cvičenie, ako si mnoho ľudí predstavuje. Dosť tielok sa používa aj na bežné nosenie najmä cez letné teplé počasie, ale na druhú stranu, celoročné tielká sa hodia aj do chladnejšieho počasia, napríklad na fitness.

Do fitka aj na von

Veľa výrobcov a značiek vyrába tielka na rôzne použitie a nemusia byť teda len do vnútra na cvičenie, zumbu, bodybuilding alebo iné indoor aktivity, ale slúžia napríklad aj na beh, turistiku alebo outdoor športy na von, pričom tieto tielka sú materiálovo prispôsobené na väčšiu fyzickú záťaž.

Pre mužov aj pre ženy

V ponuke majú obchody aj eshopy či už športové alebo klasické rôzne modely pánskych aj dámskych tielok, pričom môže ísť funkčne o tielka na športové aktivity, alebo na bežné nosenie napríklad doma či von do prírody. Viaceré tielka sú aj s kapucňou, napríklad pre prípad zlého počasia či veľkého slnka

Značkové alebo nie?

Kto preferuje značkové veci, môže skúsiť tielka Adidas, Nike, Sensor či Scampolo, ktoré sú prevažne športového charakteru.  Na druhú stranu, aj tielka menej známych značiek môžu zaujať dizajnom a tiež kvalitným spracovaním, pričom napríklad tie bavlnené sú pohodlné od každej značky.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*