prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Pánske > Košele

Značkové pánske košele

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Košele sú známkou elegancie ale aj športu. Pánske košele sú už na trhu dlho, je možnosť vybrať si z viacerých strihov, veľkostí a farieb a tiež aj materiálu.

Pánske košele do obleku sa volia v kombinácii s oblekom. Odporúča sa skombinovať to správne. Studené tóny obleku so studenou farbou košele a naopak. K šedému obleku si môžete pokojne zobrať tmavšie fialovú košeľu a bude to vyzerať nielen elagntne ale aj štýlovo. S košeľou už môžete doladiť tón v tóne aj kravatu.

Pánske elegantné košele sú užšieho slim strihu. Obvykle okrem farieb sa volí aj vzor, často sú volené práve košele s tenkými pásikmi v kontrastných farbách. Niektoré modely elegantných košiel majú 3/4 rukáv zakončený manžetou alebo krátky rukáv. Elegantné košele ponúka Blažek.

Pánske športové košele sú obvykle bez obmedzení či už vo vzoroch alebo vo farbe a sú z mäkšieho bavlneného materiálu. Na oboch stranách majú náprsné vrecká. Tiež sú dostupné s dlhým alebo krátkym rukávom v predajniach New Yorker alebo F&F.Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*