prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Dámske > Komplety

Značkové dámske komplety

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Dámske komplety a súpravy majú v rámci sortimentu obchody a značky či už zamerané na športovú výstroj, elegantné súpravy, kostýmy a komplety do spoločnosti alebo na von, ale aj na domáce komplety a spodné prádlo. Komplety teda môžu byť rozličného zamerania a druhu.

Lyžiarske a snowboardové

Komplety pre šport sú najčastejšie na zimné športy ako je lyžovanie alebo snowboarding, pričom tieto komplety ponúkajú najmä známe športové značky ako napríklad Adidas. Vďaka tomu je športovanie oveľa pohodlnejšie a navyše súpravy na tieto príležitosti bývajú aj zateplené.

Kostýmy a komplety do spoločnosti

Na bežné nosenie ale aj do spoločnosti sa najviac využívajú elegantné a spoločenské súpravy, prípadne pre neformálne príležitosti sú tu riflové komplety. Originalite a rôznorodosti sa medze nekladú a nájsť sa dajú komplety na jar, jeseň aj leto, s tričkami, blúzkami alebo krátkymi šortkami.

Na doma a spanie

Okrem toho sortiment kompletov a súprav zahŕňa aj tovar na doma, predovšetkým je to spodné prádlo a pyžamká, ktoré sa mužom tak veľmi na nás ženách páčia. Čo tak si vybrať sieťkované alebo polopriehľadné pyžamo, komplet spodného prádla alebo aj niečo obyčajné len na doma?

Vyberte si iné značkové komplety:Adidas

    Dámske Komplety v odporúčaných eshopoch

  • adidas-emma-cotton-suit_7

    Adidas Emma Cotton Suit

    Štýlová a veľmi pohodlná dámska súprava Adidas je voľnočasová športová súprava.  Svoje uplatnenie nájde aj pri rôznych športových podujatiach. Jej ružovo-šedý ...


Skúsenosti a názory:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*