prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Pracovné > Tričká

Značkové pracovné tričká

Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Pracovné tričká sa hodia svojimi vlastnosťami na bežné nosenie aj na voľný čas a samozrejme do práce napríklad do záhrady alebo okolo domu. Veľkou výhodou je odvádzanie potu a vlhkosti od pokožky vďaka špeciálnej látke, pričom tričká sú zároveň veľmi pohodlné vďaka jednoduchému strihu.

Pánske aj dámske

Pracovné tričká sa dajú kúpiť pre mužov aj pre ženy, pričom viaceré modely tričiek sú aj unisex, čiže sú použiteľné pre obe pohlavia. Vďaka veľkému výberu si možno vybrať z rôznych farieb a dizajnov. V mnohých prevádzkach sa používajú dámske biele pracovné tričká, ale samozrejme aj inej farby.

Na každé ročné obdobie

Tieto tričká sa dajú kúpiť s dlhými aj s krátkymi rukávmi a je ich možné nosiť tak v lete ako aj v zime pod iným oblečením. Pokiaľ sú určené do prevádzkových vnútorných priestorov, vyžaduje sa od nich aj dostatočná vzdušnosť, pohodlnosť, jednoduchý strih a tiež iné funkčné vlastnosti materiálu.

Hodia sa naozaj všade

Viaceré značkové pracovné tričká ako Craf, Adidas alebo Salewa sa hodia na rôzne účely, napríklad okolo domu alebo na voľný čas. Neznačkové a lacné pracovné tričká sú určené zas do rôznych výrobných a iných prevádzok. Ušetriť sa dá aj kúpou cez množstevné zľavy, akcie alebo rôzne výpredaje.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*