prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU

Značkové oblečenie 2K2BT

2K2BTObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka je zaujímavá retro štýlom, láskou k hudbe, móde a tiež svojskou rockovou kultúrou. 2K2BT je značka alternatívnej punkrockovej módy.

História

Spoločnosť bola založená v roku 2005 osobou menom Maureen Keough, na základe jej lásky k hudbe, móde a undergroundu.

Kolekcie

Značka bola inšpirovaná miestnou kultúrou na Miami, umením tetovania a tiež videním možnosti skrášlenia vecí. Značka 2K2BT ponúka množstvo kolekcií pre mužov aj pre ženy, ktorá hýria pestrofarebnosťou.

Oficiálna stránka značky: 2k2bt.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky 2K2BT vo Vašom okolí.

  Oblečenie 2K2BT v odporúčaných eshopoch

 • 52808_1.jpg

  2K2BT - Subar Babes - Black

  2K2BT Subar Babes Black je pánske originálne tričko čiernej farby. Vpredu je veľká efektná a kvalitná potlač v kombinácii motívu chrbtom otočenej postavy, okolo ktorej sú ...


Skúsenosti a názory:

 • turon

  mám zopár tričiek od 2K2BT, keďže som si ich kúpil ako hudobný fanúšik. samotným tričkám nemám veľmi čo vyčítať, sú v pohode, akurát škoda, že som tak úplne netrafil veľkosť, keďže som si ich objednával so zahraničia cez eshop a evidentne tam majú kúsok iné mierky ako u nás. skôr ma zamrzelo, že bol problém s výmenou, takže ak, tak by som už kupoval len niekde u nás, ak by sa dalo. mám ich už dlhšie a môžem povedať jedno veľké plus – potlač je stále ako nová aj napriek mnohonásobnému praniu. takže palec hore!

  Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*