prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Anne Klein

Značkové oblečenie Anne Klein

Anne KleinObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Anne Klein je módna návrhárka, ktorá do strohosti elegantnej módy vniesla troche uvoľnenia a športových prvkov, napriek tomu však sa elegancia nezaostáva.

História

História značky Anne Klein sa datuje do roku 1948, keď jej návrhárka oslávila 25 rokov.

Kolekcie

Kolekcie sú pre ženy, ktoré uvítajú pozornosť spoločnosti, dámske šaty sú jedinečné, elegantné a podtrhujú ženskosť. Známe kolekcie Anne Klein sú Crepe Cap Sleeve Sweet, Water Ikat a Vine Brunout. Do kolekcie Anne Klein patrí aj obuv, špeciálne sandálky a lodičky.

Štýl

Štýl značky Anne Klein je kombináciou športovej elegancie, decentnosti, krásy a sexapealu. Modely topov a blúzok hrajú veselými farbami, prevažujú kvetinové vzory. Anne Klein je symbolom ženskej nezávislosti a samostatnosti.

Oficiálna stránka značky: anneklein.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Anne Klein.


Skúsenosti a názory:

  • Andrea-TN

    Práve teraz sa najviac oplatí začať pozerať oblečenie na jar a to už robím :) Len škoda, že u Vás som nenašla túto značku, musím nakupovať totiž cez zahraničné eshopy. Ak by niekto vedel o nejakom predajcovi u nás, najlepšie v Trenčíne, dajte vedieť, budem rada :) Veľmi sa mi páči dizajn ich sukien, najmä tie kárované….

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*