prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Arc’teryx

Značkové oblečenie Arc’teryx

Arc’teryxObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Arc’teryx je kanadská firma s odevami, ktorá sa špecializuje predovšetkým na outdoorové a lyžiarske športy a s tým spojené vybavenie a oblečenie.

História

História značky Arc’teryx sa datuje do osemdesiatych rokov. Za vyše dvadsať rokov pôsobenia získala značka Arc’teryx meno výrobcu kvalitných produktov.

Kolekcie

Kolekcie značky Arc’teryx sú funkčné s čo najjednoduchším dizajnom. Do kolekcií zahŕňa značka Arc’teryx nielen oblečenie pre mužov a ženy ale aj doplnky, batohy, horolezecké a outdoorové vybavenie.

Štýl

Štýl značky Arc’teryx odráža maximálnu funkčnosť prvkov, minimalizmus v dizajne, avšak s maximalizáciou výkonných vlastností výrobkov. Čisto športovo zameraná značka poskytuje jednoduchý no výrazný dizajn oblečenia, čo uvítajú najmä tí, ktorí obľubujú prírodné materiály a farby.

Oficiálna stránka značky: arcteryx.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Arc’teryx.


Skúsenosti a názory:

  • malcomBA

    skvelé bundy na lyžovanie alebo zimnú turistiku, musím jednoznačne pochváliť! a to si naozaj nevšímam dizajn alebo štýl, ale funkčnosť. veľmi dobre to padne, je to pohodlné na nosenie, využívam ich najmä keď ideme niekam na víkend na lyžovačku alebo do hôr, keďže mám istotu, že mi nebude zima a bude sa v tom dať pohodlne chodiť. určite odporúčam!

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*