prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Baby phat

Značkové oblečenie Baby phat

Baby phatObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Baby Phat je mladá, módne hip-hopová značka. Baby Phat sa zrodila predovšetkým preto, že trh neponúkal sexi hip-hopovou módu pre ženy.

História

Zakladateľkou značky je americká modelka a návrhárka Kimmora Lee Simmons. Prvý krát sa názov tejto značky objavil na módnej prehliadke značky Phat Farm v roku 1999. Russel Simmons - jej manžel, začal produkovať malinké tričká s nápisom Baby Phat na prsiach. Bol to nástroj propagácie, čoskoro však tieto "baby" tričká začali nosiť celebrity pri športovaní a záujem o ne narastal. Onedlho bolo rozhodnuté a na trh sa dostala nová kolekcia značky Baby Phat - za ňou stála práve Kimora.

Kolekcie

Módna značka neponúka len dámske oblečenie, ale aj topánky a rôzne doplnky v podobe kabeliek. Strihy sú navrhnuté tak, aby zdôraznili krásne ženské krivky.

Štýl

Oblečenie je priliehavé, očarujúce, elegantné a odhaľuje určité partie. Baby Phat je životný štýl pre očarujúce ženu v rytme hip-hop a R'n'B nálady.

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky Baby phat.


Skúsenosti a názory:

  • klop-klip-16

    mám od nich kabelku, botasky aj tričko a sukňu a je to skvelá značka. kupovala som cez net, nie je to síce lacné, ale má to skvelý image, je to originálne, má to vlastný štýl, skrátka niečo, čo je odlišné od tých tuctových značiek a oblečenia… už sa teším na ďalšiu sezónu, hlavne cez leto majú skvelé veci v ponuke :)

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*