prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > Banned

Značkové oblečenie Banned

BannedObľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Značka Banned charakterizuje alternatívnu módu, ktorá vyhovuje viacerým štýlom cez streetwear, gotiku a emo až k rockabilly.

História

História značky Banned sa datuje od januára 1990. Všetko to začalo v malom stánku v tržnici v Greenwichi a rýchlo sa táto móda rozšírila do ďalších miest v Londýne, ako Carnaby Street, Piccadilly Circus, Oxford Street a Camden Town. V roku 2003 prešla značka na veľkoobchod.

Kolekcie

Značka Banned poskytuje viacero druhov oblečenia. Odevy sú vhodné na špeciálne príležitosti ako sú koncerty, párty alebo len tak von s priateľmi. Výhodou je aj široká ponuka doplnkov.

Oficiálna stránka značky: bannedapparel.co.uk

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

Prehľad predajní oblečenia značky Banned vo Vašom okolí.Skúsenosti a názory:

  • mistyWitchy4

    banned je skvelá značka, páčia sa mi najmä ich šaty, ale aj sukne a bolerká… už dávno rozmýšľam, že si niečo kúpim, len tie ceny ma odrádzajú trocha… ale túto jar už asi zainvestujem, výhodou je, že sa to dá nájsť aj takto cez net, táto stránka je super, že má taký veľký výber… tento štýl mi úplne vyhovuje :)

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*