prejsť na slovenskú verziu projít na českou verziu Dressing HU
Domov > Všetky značky > BAPE (A Bathing Ape)

Značkové oblečenie BAPE (A Bathing Ape)

BAPE (A Bathing Ape)Obľúbenosť: najhoršiezlépriemernédobrénajlepšie
Loading...

Čím je značka BAPE stále výnimočná, je exkluzivita - všetky modely tejto značky sú totiž produkované len v niekoľkých desiatkach (zriedka i stovkách) kusov. To má za následok často mnohonásobne vyššiu cenu, než za ktorú by ste zaobstarali podobné oblečenie inej značky. BAPE sa vďaka tomu stáva veľmi exkluzívne a chcenú značkou, ktorú si nie každý môže dovoliť. Negatívnym dôsledkom je potom aj to, že BAPE je jednou z nejkopírovanějšách streetwear značiek súčasného módneho priemyslu.

História

BAPE je japonská značka, ktorú založil v roku 1993 Tomoaki "Nigo" Nagao a ktorá za niekoľko málo rokov svojej existencie dostala nálepky typu "kultový" alebo "exkluzívne". A to pritom nejde o luxusnú módu z drahých materiálov, ktorá sa hodí len na prehliadkové móla. Veľký rozmach prišiel až po roku 2000, od kedy má BAPE pod sebou celú radu brandov pre úzke skupiny zákazníkov: BAPE Store, Foot Soldier, Bape Exclusive, Bape Cuts, BAPE Café a iné.

Kolekcie

BAPE reprezentuje súčasnú japonskú módu ulíc, takže v ponuke nájdete rôzne tričká, mikiny, nohavice, topánky a rôzne iné odevné doplnky bez ktorých si mnohí z nás nevedia svoj ??život predstaviť.

Štýl

BAPE je jednou z mála značiek, ktoré sú rozoznateľné ich designom. Oblečenie je žiarivé, vyrobené z kvalitných materiálov a obsahujú originálne maľby, často vypožičané zo známych komiksových a videoherných sérií ako napríklad Batman, Superman, SpongeBob, Hello Kitty alebo Super Mario brothers. Vedľa toho BAPE predstavilo vlastné charaktery ako Bape Monkeys, Baby Milo Monkey, The Star Bapesta alebo Camo.

Oficiálna stránka značky: eu.bape.com

Nájdite predajňu oblečenia vo svojom okolí

V našej databáze sa zatiaľ nenachádza žiadna predajňa oblečenia značky BAPE (A Bathing Ape).


Skúsenosti a názory:

  • mefistosC

    no neviem, mne sa to nepáči, videl som aj ich official eshop, ale tento štýl ma neláka a to mi veľa ľudí o ňom hovorilo, že aké je to originálne… viac sa mi páčia ale iné veci od konkurenčných značiek, aj takých, čo som našiel na tejto stránke, ale toto rozhodne nie je nič pre mňa.. nehovoriac o tých premrštených cenách!

    Odpovedať

Napísať komentár k značke

Podelte sa o svoje skúsenosti s touto značkou oblečenia, jej kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každý príspevok.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.

*